Contacteer ons




Contact

Mad Science vestigingen opereren zelfstandig, het aanbod en de prijzen kunnen per regio verschillen. Neem contact op met het hoofdkantoor wanneer u niet precies weet bij wie u moet zijn.

* Openingstijden administratie van maandag t/m vrijdag 09.00 tot 17.00 uur

Boy with binoculars

Waar zijn we te vinden?
algemeen nummer
088-030 33 33

Mad Science
Limburg


Parijsboulevard 235, 6135 LJ Sittard
088-030 33 10

E-mail: limburg@mad-science.nl
Frank Rienties
Contact: Rachel
KvK: 60635851 / BTW:NL853992976B01
IBAN: NL89RABO0304076090


Mad Science
Brabant

Steenoven 10, 5626 DK Eindhoven
Vossenberg 10b, 4825 BH Breda
088-030 33 20

E-mail: brabant@mad-science.nl
Frank Rienties
Contact: Nathalie & Charlotte
Kvk: 60634804 / BTW: NL853992575B01
IBAN: NL44RABO0304075639


Mad Science
Utrecht / Flevoland

Vrijewade 16, 3439 PB Nieuwegein
088-030 33 30

E-mail: utrecht@mad-science.nl / flevoland@mad-science.nl
Meanne Boere
KvK: 58469494 / BTW: NL069837715B01


Mad Science
Noord-Holland

Badhoevelaan 115, 1171 DC Badhoevedorp
088-030 33 40

E-mail: nh@mad-science.nl
Leonie Hoebe
KvK: 58769285 / BTW: NL853173709B01
IBAN:NL70RABO 0112352731


Mad Science
Zuid-Holland

Weg en land 39a, 2661 DC Bergschenhoek
088-030 33 50

E-mail: zh@mad-science.nl
Cathalijn van Iperen
Contact: Sylvia Seidelmann
KvK: 57805342 / BTW: NL142055967B01


Mad Science
Gelderland

Plakstraat 3, 6645 KL Winssen
088- 030 33 60

E-mail: gelderland@mad-science.nl
Ellie van Zoggel / Victor Mers
KvK: 64936570 / BTW: NL855911530B01
IBAN: NL67INGB0006439129


Mad Science
Zeeland

Zeelandlaan 2, 4538 CA Terneuzen
088-030 33 70

E-mail: zeeland@mad-science.nl
Frank Rienties
Contact: Lotte
Kvk: 60634804 / BTW: NL853992575B01
IBAN: NL63RABO0312343868


Mad Science
Nederland

Parijsboulevard 235, 6135 LJ Sittard
088-030 33 11

Joost Klaver
KvK:55459552 / BTW: NL851722611B01





Algemene Voorwaarden
De Algemene Voorwaarden van Mad Science vindt u hier.