Mad Science vestigingen opereren zelfstandig, het aanbod en de prijzen kunnen per regio verschillen. Neem contact op met het kantoor van je provincie.
Openingstijden administratie van maandag t/m vrijdag 09.00 tot 17.00 uur

 

Algemeen nummer: 088-030 33 33

 


Mad Science Limburg 

Parijsboulevard 235, 6135 LJ Sittard 
088-030 33 10

E-mail: limburg@mad-science.nl 
Eigenaar: Frank
Contact: Rachel
KvK: 60635851
BTW:NL853992976B01 
IBAN: NL89RABO0304076090


Mad Science Brabant 

Steenoven 10, 5626 DK Eindhoven
Vossenberg 10b, 4825 BH Breda
088-030 33 20

E-mail: brabant@mad-science.nl 
Eigenaar: Frank
Contact: Harald
Kvk: 60634804
BTW: NL853992575B01 
IBAN: NL44RABO0304075639


Mad Science Utrecht / Flevoland 

Vrijewade 16, 3439 PB Nieuwegein
088-030 33 30

E-mail: utrecht@mad-science.nl
E-mail: flevoland@mad-science.nl
Eigenaar: Meanne
KvK: 58469494
BTW: NL069837715B01 


Mad Science Noord-Holland 

Badhoevelaan 115, 1171 DC Badhoevedorp
088-030 33 40

E-mail: nh@mad-science.nl 
Eigenaar: Leonie, Hessel, Erik, Bart
Contact: Leonie 
KvK: 58769285
BTW: NL853173709B01 
IBAN:NL70RABO 0112352731


Mad Science Zuid-Holland 

Weg en land 39a, 2661 DC Bergschenhoek
088-030 33 50

E-mail: zh@mad-science.nl 
Eigenaar: Cathalijn 
Contact: Suzan
KvK: 57805342
BTW: NL142055967B01 


Mad Science Gelderland 

Plakstraat 3, 6645 KL Winssen
088- 030 33 60

E-mail: gelderland@mad-science.nl 
Eigenaar: Ellie & Victor 
KvK: 64936570
BTW: NL855911530B01 
IBAN: NL67INGB0006439129


Mad Science Zeeland 

Zeelandlaan 2, 4538 CA Terneuzen
088-030 33 70

E-mail: zeeland@mad-science.nl 
Eigenaar: Frank 
Contact: Lotte
Kvk: 60634804
BTW: NL853992575B01 
IBAN: NL63RABO0312343868


Mad Science Overijssel

Twentepoort west 14b, 7609 RD Almelo 

088-030 33 65 

E-mail: overijssel@mad-science.nl  
Eigenaar: Ellie & Victor
Contact: Liza 
KvK: 64936570
BTW: NL855911530B01 

IBAN: NL67INGB0006439129 


Mad Science Nederland

Parijsboulevard 235, 6135 LJ Sittard 
088-030 33 11 

E-mail: joost.klaver@mad-science.nl
Eigenaar: Joost
KvK:55459552
BTW: NL851722611B01